Usługi Graficzne

Studio w liczbach

+500

Publikacji wypuściliśmy do druku

50 m

Łączna długość zaprojektowanych infografik

30 m

Tyle metrów miał nasz największy projekt w druku

+10000

Tyle stron złożyliśmy w Czasopismach

6

Tyle magazynów składamy miesięcznie (od A do Z)

+2 mln

Liczba zlikwidowanych wiszących spójników

Usługi

Publikacje + czasopisma - ikonka

Publikacje + czasopisma

Każda, nawet najbardziej wartościowa treść może być stłamszona przez źle zaprojektowaną architekturę informacji, co rzutuje na finalny odbiór publikacji. Wykraczamy poza standardowy skład i łamanie tekstu - projektując czasopisma i gazety przywiązujemy bardzo dużą uwagę do przejrzystości makiety, typografii oraz czytelności tekstu. Pracujemy starannie (zdiagnozowana wrodzona odporność na n-te korekty). Materiały wzbogacamy ręcznie tworzonymi ilustracjami,
na końcowym etapie kompleksowo przygotowujemy wszystkie pliki do druku oraz publikacji w formie elektronicznej.
· czasopisma i książki · katalogi · raporty · e-publikacje

Identyfikacja wizualna - ikonka

Identyfikacja wizualna

Potrzebna każdej marce jak powietrze, właściwie działająca identyfikacja wizualna czytelnie komunikuje wartości, sprzedaje, angażuje i zapada w pamięć. Innymi słowy to TO COŚ, co Cię odróżnia. No chyba, że nie działa. W naszym studio zajmujemy się odświeżaniem oraz projektowaniem od podstaw spójnych systemów identyfikacji wizualnej dla marek (firmy, produkty, wydarzenia), z uwzględnieniem wszystkich elementów komunikacji z Klientem (offline + online).
· logotypy · opakowania · wizytówki · druki firmowe

Infografiki - ikonka

Infografiki

Komunikuj ładniej, czytelniej, prościej. Da się. Wizualizujemy najbardziej toporne dane, upraszczamy skomplikowane schematy i diagramy, tworzymy infografiki które angażują i przekazują, nie męcząc. Najlepsza infografika to taka, która prezentuje kluczowe informacje
w formie nie zakłócającej najważniejszego komunikatu. Zajmujemy się projektowaniem infografik z naciskiem na grupę docelową, a także opracowywaniem danych.
· firmowe · wizualizacje danych · interaktywne

Projektowanie graficzne - ikonka

Projektowanie graficzne

Projekty graficzne kalibru dużego i małego. POS, BTL, ATL. Indoor + outdoor. Tworzymy grafikę do internetu, prasy, telewizji, do wykorzystania zarówno w komunikacji masowej (ATL), jak i bezpośredniej (BTL). Zawsze tak, by forma przekazu wizualnego współgrała z treścią.
W zakresie projektowania graficznego współpracujemy
z instytucjami publicznymi i kultury, a także Klientami biznesowymi z różnych branż.
· ilustracje · opakowania · plakaty · wykrojniki

Projektowanie www - ikonka

Projektowanie www

Od projektu graficznego po wdrożenie. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta tworzymy makiety funkcjonalne (Balsamiq Mockups ♥), na bazie których powstają 2-3 wizualne koncepcje, - z nich w dalszym procesie rozwijamy jedną. Projektując strony i aplikacje, myślimy
o tym, kto jest ich odbiorcą, jaki jest ich cel oraz jak mają być używane. Nic na skróty.
· strony internetowe · aplikacje · landing page · display

Outsourcing usług graficznych - ikonka

Outsourcing usług graficznych

Ma to sens - my prowadzimy Studio Graficzne, Ty prowadzisz Agencję Reklamową. Lub Interaktywną. Lub robisz SEO, jesteś software house'm albo startupem. Łączymy kompetencje - razem widzimy więcej i możemy więcej. Każdy robi swoje i robi to dobrze, win-win.
Po więcej napisz do nas: dawid@papercut.pl
· agencje reklamowe · startupy · software house'y

animacje - ikonka

Animacje

Wyszło tak jakoś naturalnie, jak to u nas. Projektujemy infografiki, tworzymy ilustracje, więc dlaczego by tu nie pobawić się w te animacje? Wychodząc od koncepcji scenariusza, tworzymy storyboardy, opracowujemy mechanikę, redagujemy copy, projektujemy ilustracje, całość spina nam się ładnie w plansze gotowe do animacji. A potem wszystko w ruch!

Dlatego też gdy ktoś pyta nas, czy robimy animacje, już nie zaprzeczamy stanowczo - robimy animacje. Póki co Pixar może czuć się bezpieczny, ale spokojnie, my tu nie oglądamy się na innych, robimy swoje.
· animacje · storyboardy