Gra zaprojektowana i wdrożona na Łódź Design Festival 2017
Jeden z zaprojektowanych piktogramów
Piktogram statka paierowego
Wizualizacje gry na koszulce
Piktogram z rekinem
Piktogram z kołem ratunkowym
Piktogram z butelką
Kilka kolejnych piktogramów
Widok gry na urzędzeniach mobilnych
Piktogram maski

Gra/zaproszenie "JAK STATKI NA NIEBIE" - Łódź Design Festival 2017

O projekcie

Klient: Łódź Design Festival
Data: 2017
Gra

Opis

Jednym z projektów zrealizowanych dla Łódź Design Festival było wymyślenie a następnie egzekucja niezwykłego zaproszenia na 11. edycję festiwalu. Ów zaproszenie miało być nieoczywiste dla jego odbiorców - odbiorca miał do końca niewiedzieć co tu się wyprawia (kto jest adresatem tudzież czego ów zaproszenie dotyczy). W poprzednich edycjach były już ogrywane różne motywy, ale takiego ancymona na jaki my wpadliśmy to jeszcze nie:-)
Szło to tak - do wybranych przez ŁDF adresatów zostały wysłane ubogie w elementy graficzne a także pozbawione jakichkolwiek informacji pocztówki. Pocztówka jest jaka jest, każdy widzi, jedynym punktem zaczenienia był adres url: jakstatkinaniebie.pl. Adres prowadził do prostej gry online'owej, w której po uzyskaniu określonego wyniku użytkownikowi pokazywał się komunikat z zaproszeniem na 11 edycję konferencji Łódź Design Festival. Jesteśmy nowocześni, dlatego też gra śmiga zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych.

A więc, jeżeli lubisz grać w gry lub też w ramach "research" chcesz zobaczyć nasze zaproszenie, zapraszamy na rundkę, we dare you - www.jakstatkinaniebie.pl. Rekord: 66. ps. Prace programistyczne i wdrożenie - piona dla Marcina od kota Rafała!

Zakres usług graficznych

· Pomysł (ba)
· Storyboardy
· Projekty graficzne
· Prace programistyczne

Wszystkie realizacje Wróć do portfolio